HiKOKI C1807DAW2Z Accu cirkelzaag 18V in HSC IV koffer
Productformulier
64,5 mm - Exclusief lader en accu's - HSC IV koffer Lees meer
5% extra korting wordt verrekend in je winkelmand!
Snel leverbaar, zie levertijd
binnen 2 tot 4 werkdagen
 Levertijd
Bezorgopties
    • Probleemloos retourneren binnen 30 dagen
    • Bezorgd door DHL in heel Europa!
    Grootzakelijk afnemen? Neem contact met ons op!
    SKU: 23200670
    Barcode: 4966376338368
    Artikelcode: C1807DAW2Z
    Handleidingen & documenten
    Productblad
    Handige combinaties
    Bekijk alle bundelinformatie
    Hikoki | 1x 18v 5.0 Ah accu + lader
    + HiKOKI UC18YKSLW0Z Universele Oplader In Doos / HiKOKI BSL1850MA 18V Accu - 5.0Ah Li-Ion - 378683
    Incl. BTW Excl. BTW
    64,5 mm - Exclusief lader en accu's - HSC IV koffer
    Size chart
    • compact en licht in gewicht
    • gemakkelijk dik hout zagen
    • koolborstelloze motor
    • robuuste aluminium voetplaat
    • motorrem
    • stille modus
    • overbelastingbeveiliging
    • aanloopstroombegrenzing
    • herstartbeveiliging
    • exacte instelling van zaagsnede
    • stofafzuiging aan achterzijde mogelijk
    • blaasfunctie
    • in verstek max. 55 graden 39 mm
    • dubbele ledverlichting
    • geleverd zonder accu’s en oplader in HSC IV
    Standaard accessoires:
    1 zaagblad voor hout, 1 langsgeleider, 1 stofafzuigadapter, 1 inbussleutel 5mm, 1 HSC IV
    Technische specificaties
    Gewicht 3,9 kg
    Diameter (asgat) 30 mm
    Techniek (motor) accu
    Handige combinaties